Nabídky práce Konstruktéři pro jednoúčelové stroje a zařízení

Portál prace-cz.com nabízí aktuální nabídky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr ze všech regionů. Najděte si volné pracovní místo kdekoliv v České republice. Portál s nabídkami práce na webu prace-cz.com Vám dává příležitost být první, kdo se o nové pracovní nabídce dozví a najít si tak rychle volné místo. Přihlašte se k odebírání nových pracovních příležitostí. Budeme Vám zasílat pracovní nabídky emailem každý den. Žádná nová nabídka práce Vám tak neunikne.

  Konstruktéři pro jednoúčelové stroje a zařízení Vsetín

Popis práce
 Volné pracovní místo u firmy Hirschmann Czech s.r.o. v regionu Vsetín
Podrobé informace k nabídce práce
OkresVsetín
Místo práce
Typ úvazku. Pružná pracovní doba (Plný úvazek)
Požadované vzděláníÚSO (vyučení s maturitou)
Znalost jazyků
Platové podmínky
Obor/ProfeseKonstruktéři pro jednoúčelové stroje a zařízení

Poznámka k pracovní nabídce
 Požadavky:
- VŠ/SŠ strojní vzdělání se zaměřením konstruktér jednoúčelových strojů a zařízení
- Znalost práce v CAD podmínkou (CATIA V5 výhodou)
- Znalost harmonizovaných norem dle ES/2006/42 výhodou
- Znalost v oblasti automatizace a servopohonů výhodou
- Orientace v pneumatických systémech
- Schopnost přesně a precizně pracovat
- Schopnost vedení týmu
- AJ nebo NJ na velmi dobré úrovni
Náplň práce:
- Vývoj a konstrukce jednoúčelových strojů a zařízení
- Podílení se na řízení zakázky od jejího začátku až do uvolnění a testování stroje ve výrobě
- Zhotovení veškeré k tomu potřebné dokumentace (3D modely, CATIA, kusovníky, 2D výkresová dokumentace)
- Vyhotovení analýzy rizik pro daný stroj
Benefity: - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na dovolenou, stravování a penzijní připojištění
- Zvýhodněné mobilní tarify - Jazykové kurzy - Sportovní, kulturní a společenské akce
První kontakt - zašlete životopis na e-mail: career.czech@hirschmann-automotive.com, tel.: +420 571 878 058
11.9.
Kontaktní informace
Název firmy/zaměstnavateleHirschmann Czech s.r.o.
Telefonní číslo+420 571 878 058
Emailová adresacareer.czech@hirschmann-automotive.com
Mobilní číslo
Adresa zaměstavatele

Aktuální nabídky práce z okresu

Volné pracovní místo v okrese Vsetín ze dne 18.09.2018 u firmy Hirschmann Czech s.r.o.
Více informací k nabídce práce najdete ZDE

Volné pracovní místo v okrese Vsetín ze dne 18.09.2018 u firmy STÍN KOVO s.r.o.

Volné pracovní místo v okrese Vsetín ze dne 16.09.2018 u firmy Diakonie ČCE - středisko Vsetín

Volné pracovní místo v okrese Vsetín ze dne 16.09.2018 u firmy Fitcraft s.r.o.

Volné pracovní místo v okrese Vsetín ze dne 16.09.2018 u firmy NERO TRADE a.s.

Volné pracovní místo v okrese Vsetín ze dne 16.09.2018 u firmy Charita Valašské Meziříčí

Volné pracovní místo v okrese Vsetín ze dne 16.09.2018 u firmy Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace

Stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 30

  Zasílání nových nabídek práce na Váš mail zdarma.
  Přihlašte se k odběru nových nabídek práce. Budeme Vám zasílat nové nabídky práce na Váš mail zdarma.

  Vyberte město Zadejte Vaší emailovou adresu