Nabídky práce Snadný výdělek - staňte se partnerem firmy

Portál prace-cz.com nabízí aktuální nabídky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr ze všech regionů. Najděte si volné pracovní místo kdekoliv v České republice. Portál s nabídkami práce na webu prace-cz.com Vám dává příležitost být první, kdo se o nové pracovní nabídce dozví a najít si tak rychle volné místo. Přihlašte se k odebírání nových pracovních příležitostí. Budeme Vám zasílat pracovní nabídky emailem každý den. Žádná nová nabídka práce Vám tak neunikne.

  Snadný výdělek - staňte se partnerem firmy Praha

Popis práce
 Chcete být součástí firmy? Chcete být pánem svého času? Chcete vydělávat? Chcete mít možnost budovat vlastní tým? Diamonds International Corporation je česká firma zabývající se diamanty a diamantovými šperky. Šperky mají náš vlastní design, který nikde jinde nenajdete. Navíc naše šperky jsou dostupné opravdu všem. Partnerství se můžete věnovat na plný úvazek, ale také ho lze využít jako zdroj příjmů např. při studiu, na mateřské dovolené nebo jako druhé zaměstnání.
Podrobé informace k nabídce práce
OkresPraha
Místo práce
Typ úvazkuPlný úvazek
Požadované vzdělání-
Znalost jazyků
Platové podmínky
Obor/ProfeseSnadný výdělek - staňte se partnerem firmy

Pracovní náplň
 ČÍM SE U NÁS BUDETE ZABÝVAT • nabídkou luxusních diamantových šperků cenově dostupných každému • nabídkou investičních diamantů a dalších druhů investic • máte možnost budovat svůj vlastní tým • NEBO • jen si užíváte výhody partnerství a příležitostně doporučíte několik klientů
Požadavky zaměstnavatele
 CO OD VÁS OČEKÁVÁME • komunikativnost • příjemné vystupování
Poznámka k pracovní nabídce

Kontaktní informace
Název firmy/zaměstnavateleDiamonds International Corporation
Telefonní číslo
Emailová adresaalzbeta.bartlova@gmail.com
Mobilní číslo+420 774 902 098
Adresa zaměstavatele

Aktuální nabídky práce z okresu

Volné pracovní místo v okrese Praha ze dne 20.10.2017 u firmy Acamar Outsourcing Services s.r.o.
Více informací k nabídce práce najdete ZDE

Volné pracovní místo v okrese Praha ze dne 20.10.2017 u firmy KENDAYA s.r.o.

Volné pracovní místo v okrese Praha ze dne 20.10.2017 u firmy Asahi CE Europe Services s.r.o.

Volné pracovní místo v okrese Praha ze dne 20.10.2017 u firmy Westody Office, s.r.o.

Stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 35

  Zasílání nových nabídek práce na Váš mail zdarma.
  Přihlašte se k odběru nových nabídek práce. Budeme Vám zasílat nové nabídky práce na Váš mail zdarma.

  Vyberte město Zadejte Vaší emailovou adresu