Nabídky práce Senior účetní

Portál prace-cz.com nabízí aktuální nabídky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr ze všech regionů. Najděte si volné pracovní místo kdekoliv v České republice. Portál s nabídkami práce na webu prace-cz.com Vám dává příležitost být první, kdo se o nové pracovní nabídce dozví a najít si tak rychle volné místo. Přihlašte se k odebírání nových pracovních příležitostí. Budeme Vám zasílat pracovní nabídky emailem každý den. Žádná nová nabídka práce Vám tak neunikne.

  Senior účetní Zlín

Popis práce
 Volné pracovní místo u firmy NWT a.s. v regionu Zlín
Podrobé informace k nabídce práce
OkresZlín
Místo práce
Typ úvazku. Jednosměnný provoz (Plný úvazek)
Požadované vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení)
Znalost jazyků
Platové podmínkyod 24 000
Obor/ProfeseSenior účetní

Poznámka k pracovní nabídce
 Náplň práce:

• Samostatné účtování všech účetních transakcí – dodavatelské a odběratelské faktury, pokladní doklady, banky, majetek, zásoby
• Příprava podkladů pro hlavní knihu, obratovou předvahu, výkaz zisku a ztrát a rozvahu
• Příprava všech typů daňových přiznání (daň z příjmů, DPH, silniční daň, daň z nemovitosti)
• Příprava a účtování všech závěrkových operací včetně inventarizace
• Příprava potřebných podkladů pro auditory
• Tvorba přílohy k účetní závěrce
• Příprava statistických dat a dalších relevantních informací pro státní instituce
• Spolupráce s externími dodavateli, jako jsou daňoví poradci a auditoři

Očekáváme:

• Praxi na obdobné pozici
• Min VŠ vzdělání ekonomického směru
• Velmi dobrou znalost účetnictví a daňových zákonů
• Pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, funkce, vzorce)
• Strukturované a analytické myšlení
• Preciznost, přesnost, dodržování stanovených termínů
• Odpovědný a aktivní přístup k řešeným problémům, samostatnost a orientace na výsledek
• Nástup možný ihned

Nabízíme:

• Zázemí prosperující a dynamicky se rozvíjející společnosti
• Zodpovědnou a samostatnou pozici
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Firemní notebook a telefon
• Zaměstnanecké výhody (příspěvek na obědy, cafeterie, firemní akce a jiné)
Kontaktní informace
Název firmy/zaměstnavateleNWT a.s.
Telefonní číslo+420 570 570 491
Emailová adresaveronika.ocadlikova@nwt.cz
Mobilní číslo
Adresa zaměstavatele

Aktuální nabídky práce z okresu

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 12.12.2017 u firmy Schätzle shoes CZ, s. r. o.
Více informací k nabídce práce najdete ZDE

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 12.12.2017 u firmy MONETA Money Bank, a.s.

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 12.12.2017 u firmy ZLÍNJUST, spol. s r. o.

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 12.12.2017 u firmy REVKOM, s. r. o.

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 12.12.2017 u firmy ASTREMA, spol. s r. o.

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 12.12.2017 u firmy TRIMILL, a.s.

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 11.12.2017 u firmy ZHENG BO s.r.o.

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 10.12.2017 u firmy MUDr. Dana Miklášová

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 10.12.2017 u firmy LOKART, s. r. o.

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 10.12.2017 u firmy Lázně Luhačovice, a. s.

Stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 25

  Zasílání nových nabídek práce na Váš mail zdarma.
  Přihlašte se k odběru nových nabídek práce. Budeme Vám zasílat nové nabídky práce na Váš mail zdarma.

  Vyberte město Zadejte Vaší emailovou adresu