Nabídky práce Dělník vrtné soupravy - řidiči

Portál prace-cz.com nabízí aktuální nabídky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr ze všech regionů. Najděte si volné pracovní místo kdekoliv v České republice. Portál s nabídkami práce na webu prace-cz.com Vám dává příležitost být první, kdo se o nové pracovní nabídce dozví a najít si tak rychle volné místo. Přihlašte se k odebírání nových pracovních příležitostí. Budeme Vám zasílat pracovní nabídky emailem každý den. Žádná nová nabídka práce Vám tak neunikne.

  Dělník vrtné soupravy - řidiči Zlín

Popis práce
 Volné pracovní místo u firmy Michlovský - protlaky, a.s. v regionu Zlín
Podrobé informace k nabídce práce
OkresZlín
Místo práce
Typ úvazku. Jednosměnný provoz (Plný úvazek)
Požadované vzděláníNižší střední odborné
Znalost jazyků
Platové podmínkyod 28 000
Obor/ProfeseDělník vrtné soupravy - řidiči

Poznámka k pracovní nabídce
 Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince. Požadavky: ŘP sk. C, E, profesní průkaz, praxe min. 3 roky jako řidič, výhodou svařečský průkaz, vazačský průkaz, jeřábnický a strojní průkaz, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci, zdravotní způsobilost
Náplň práce: montážní práce technologií
Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
Pokud nebudete do 14 dní ode dne doručení Vašeho životopisu kontaktováni našim personálním oddělením, znamená to, že jste nebyli zařazeni do 2. kola výběrového řízení.
Kontaktní informace
Název firmy/zaměstnavateleMichlovský - protlaky, a.s.
Telefonní číslo
Emailová adresakuzilkova@michlovsky.cz
Mobilní číslo
Adresa zaměstavatele

Aktuální nabídky práce z okresu

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 23.01.2018 u firmy HVĚZDA, z. ú.
Více informací k nabídce práce najdete ZDE

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 23.01.2018 u firmy IGTT a.s.

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 23.01.2018 u firmy MOBA, spol. s r.o.

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 23.01.2018 u firmy Microton, s. r. o.

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 23.01.2018 u firmy Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 23.01.2018 u firmy Sadat Haljilji

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 23.01.2018 u firmy Prabos plus, a. s.

Volné pracovní místo v okrese Zlín ze dne 21.01.2018 u firmy Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 27

  Zasílání nových nabídek práce na Váš mail zdarma.
  Přihlašte se k odběru nových nabídek práce. Budeme Vám zasílat nové nabídky práce na Váš mail zdarma.

  Vyberte město Zadejte Vaší emailovou adresu