Nabídky práce Práce v lese – pro muže i ženy

Portál prace-cz.com nabízí aktuální nabídky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr ze všech regionů. Najděte si volné pracovní místo kdekoliv v České republice. Portál s nabídkami práce na webu prace-cz.com Vám dává příležitost být první, kdo se o nové pracovní nabídce dozví a najít si tak rychle volné místo. Přihlašte se k odebírání nových pracovních příležitostí. Budeme Vám zasílat pracovní nabídky emailem každý den. Žádná nová nabídka práce Vám tak neunikne.

  Práce v lese – pro muže i ženy Pelhřimov

Popis práce
 Práce v lese – pro muže i ženy
Podrobé informace k nabídce práce
Místo prácePelhřimov
Typ úvazkuBrigáda
Požadované vzděláníZŠ, SŠ
Znalost jazykůčeština, slovenčina
Platové podmínky80 - 100 Kč/hod.
Obor/ProfesePráce v lese – pro muže i ženy

Pracovní náplň
 úklid klestu pálení klestu výsadba stromků stavba oplocení vyžínání trávy Natírání stromků proti okusování zvířaty
Požadavky zaměstnavatele
 Zkušenosti na dané pozici výhodou Zdravotní způsobilost k výkonu práce Spolehlivost a odpovědnost Potřebná lékařská prohlídka, kterou hradí zaměstnavatel
Nabízené benefity
 Podpora od naší společnosti zabezpečení přepravy Ubytování zdarma nebo příspěvek na bydlení ve výši 3000 Kč. měsíčně Jistotu stabilního příjmu Zálohy každý týden Bonusy a příspěvky Poskytnuté úplné školení Příležitosti na práci přesčasů placená dovolená
Poznámka k pracovní nabídce
 Naše priority a filozofie "FAIR FOR ALL" = "férové ??PRO VŠECHNY" Pro naši společnost jsou lidé na prvním místě. Každý den pomáháme lidem najít práci v oblasti logistiky, strojírenství, lesnictví atd. Můžeme udělat totéž pro Vás. Posloucháme potřeby našich pracovníků a vždy se snažíme nabídnout flexibilní práci na směny a příležitosti přesčasů, protože víme, že jsou pro Vás důležité. Každá z našich poboček má vyhrazeného zástupce na péči o zaměstnance, na kterého se můžete vždy obrátit. Vezměte prosím na vědomí, že naše pracovní nabídky jsou správné v době zveřejnění, ale některé podrobnosti a pracovní povinnosti se mohou změnit. Nezmeškejte tuto příležitost a kontaktujte nás ještě dnes. Kontakt Telefon zdarma: 0800 101 301 Email: info@rs-ig.com Web: www.rs-tedy.com
Kontaktní informace
Název firmy/zaměstnavateleTEDY SERVICES s.r.o.
Telefonní číslo0800 101 301
Emailová adresainfo@rs-ig.com
Mobilní číslo
Adresa zaměstavatele

Aktuální nabídky práce z okresu

Volné pracovní místo v okrese Pelhřimov ze dne 29.03.2020 u firmy Nemocnice Počátky, s.r.o.
Více informací k nabídce práce najdete ZDE

Volné pracovní místo v okrese Pelhřimov ze dne 29.03.2020 u firmy BUILDING COMPANY s.r.o.

Volné pracovní místo v okrese Pelhřimov ze dne 29.03.2020 u firmy AKRODEF ONTO s.r.o.

Volné pracovní místo v okrese Pelhřimov ze dne 21.03.2020 u firmy PRANTL Masný průmysl s.r.o.

Volné pracovní místo v okrese Pelhřimov ze dne 20.03.2020 u firmy PĚKNICE s.r.o.

Volné pracovní místo v okrese Pelhřimov ze dne 20.03.2020 u firmy OXENFREE s.r.o.

  Zasílání nových nabídek práce na Váš mail zdarma.
  Přihlašte se k odběru nových nabídek práce. Budeme Vám zasílat nové nabídky práce na Váš mail zdarma.

  Vyberte město Zadejte Vaší emailovou adresu